Hlavní organizátor Spoluorganizátoři , autor: Kultura Jablonec, p. o.Partner akce

Rodinný festiválek podruhé

Druhý Rodinný festiválek v Tyršových sadech nabídne 7. srpna opět malým i velkým návštěvníkům skvělou muziku, loutkové divadlo, ale i hry a dílničky pro děti.

Tentokrát vystoupí zpívající violoncellista PAVEL ČADEK, který občas hraje s Pokáčem, a kterého jste mohli vidět ve Všechnopárty nebo v show 7 pádů Honzi Dědka. Dle jeho slov je samozvaným zakladatelem nového hudebního žánru „cellofolk“ (což je něco mezi Nohavicou a Apocalypticou).


Dále se představí ROMAN HAMPACHER, kytarista, zpěvák, pastor a snílek. Na české hudební scéně se pohybuje více než dvacet pět let a jeho písně jsou poetickým výletem za sny.


Tuto silnou dvojku muzikantů doplní KTZ BAND, neboli Klub tajných zahradníků. Pod tímto netradičním názvem se ukrývá dvojice mladých a talentovaných muzikantů z Jablonce, kteří nám představí svoji tvorbu.

Zazpívá také MICHAELA KLOBUŠICKÁ, jablonecká rodačka, zpěvačka a fotografka hrající komorní pop a pop-šanson.

Loutkové divadlo nebude chybět ani tentokrát a opět přivítáme oblíbeného RUDU HANCVENCLA.

Pro dětské, ale i pro ty odrostlejší návštěvníky bude po celém parku připravena hravá trasa s plněním různorodých úkolů. Krásné prostředí Tyršových sadů navíc nabídne i dětské tvořivé dílničky, kde si děti vyzkouší vlastnoručně vyrobit zajímavé objekty nebo se zábavnou formou naučí něco nového. Občerstvení zajištěno. Akce začíná ve 14 hodin.

Program:

14:00 KTZ Band - folk-bluegrassové duo 

15:00 Ruda Hancvencl - loutkové divadlo

15:30 Pavel Čadek - písničkář - violoncello

16:30 Ruda Hancvencl - loutkové divadlo

17:00 Roman Hampacher - kytarista, zpěvák, pastor a snílek

18:00 Michaela Klobušická - pop-šanson

Vytvořeno 28.7.2022 8:36:34 | přečteno 232x | Petr Vitvar
load